Ne volim generalizirati, ali mišljenja sam da u Hrvatskoj nikada ne bi moglo doći do masovnih prosvjeda i štrajka zbog npr ekonomske situacije kakvih smo svjedoci u Grčkoj ili Italiji.
Mi ne štrajkamo, ne prosvjedujemo, čekamo da to netko odradi za nas.
Mislim da zato bitka protiv ovog zakona vodi na nekim drugim frontovima.




Odgovori s citatom