[QUOTE=peugeot206;1932031]
Citiraj kata.klik prvotno napisa Vidi poruku
nije sve u prosvjedu, puno više dobra se postigne samo jednom dobrom emisijom, jednim dobrim člankom, svakom vrstom reakcije....

Znači prosvjed za tebe ne daje apsolutno nikakvu reakciju?? Prosvjed je samo mali korak al korak koji bi se čuo u medijima. Mislim da je puno žalopojki na ovu temu a malo odluka u smislu "aha, danas je prosvjed u Zagrebu,idem i ja jer se to i mene tiče". Očito je da bi većina ostala kući i gledala prosvjed na tv-u a onda bi poslije sjela za laptop, pravac Rodin forum i onda puste potpore na račun nečeg oko čega su se drugi potrudili.
a gle pežoić, ja sam prije dvije godine sa trbuhom do zuba bila na prosvjedu, di si ti tad bila? ne želim te vrijeđati niti omalovažavati, ali nas desetak koje bi se pojavile bi bile samo podsmjeh promatračima, novinarima i još jedan plus milinoviću "vidite da se buni samo njih nekoliko" ...ali stalno neka nova lica koja se protežu novinama i tv-om i govore ZAKINULI STE NAS to bi imalo puno veći utjecaj...