Ne radi se o tome da je prihvatljivo zato što je masovno, nego zato što je to naša priroda - mi smo svejedi. Mesom smo se počeli hraniti davno u povijesti, po zakonima prirode koji su bili jednaki za sva živa bića.
Bismo li sad trebali nadrasti prirodu i iz milosrđa prestati jesti životinje - to jest tema za filozofski kutak. Ja osobno mislim da to može značiti nešto nama ljudima u duhovnom smislu, ali da je u poretku prirode, u nekoj općoj slici vrsta na Zemlji, sasvim nebitno (ovdje ne ulazim u naše načine koji mogu biti pogubni, nego govorim samo o načelu hranjenja ljudske vrste mesom životinja). Ne mislim da je ubiti za jelo nepoštivanje života, nego vrlo rasprostranjeni način preživljavanja vrsta na Zemlji.
Dakle, mislim da kad čovjek jede kravu, nije ništa okrutniji od mačke koja jede goluba. Oni primjeri koje si dala na početku - to jest okrutno.