Mi smo do sad uvijek kupovali testove, s time da smo uzimali samo jednu grupu pa bi učiteljica podijelila a i b.
I ne vidim u tome ništa sporno.
Nikada nije bila neka velika svota, možda 30 kuna po testu i to ako.
Mi smo do sad uvijek kupovali testove, s time da smo uzimali samo jednu grupu pa bi učiteljica podijelila a i b.
I ne vidim u tome ništa sporno.
Nikada nije bila neka velika svota, možda 30 kuna po testu i to ako.