pa da, i ja, ali za skolu onda moram kupit, ili ako ovo od doma odnesem u skolu, moram kupit za doma
kvalitetan pribor bas i nije jeftin, ili ako moras iskesirati odjednom za cijelu godinu
ne znam, valjda ja jedina ne spavam na novcima, pa sam mozda cudna