Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
a što Zrin kaže, želi li ići u školu iduće godine?
on bi i sad išao
i išao u vrtić

mi smo stvarno imali sreću s djecom; jako lako prilagodljivi i obožavaju promjene.

Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
A kakvo je stanje u grupi, koliko imate školaraca među njegovim prijateljima, tj. tko bi mu ostao još godinu dana.

Ja znam da je mojem (par dana razlike od Zrina po datumu) puno značila ova extra godina.
Jedino kaj smo se mi morali opskrbiti papirima da dobijemo tu extra godinu.
oboje su u mješovitoj grupi, tako da svake godine netko ode, netko dođe
on se druži i sa malima od 3,5 i sa onima od 7 i super prihvaća te rastanke
easy comes, easy goes

a budući da ionako neće ići u školu kojoj vrtić pripada, skroz mu je svejedno