Prijateljica je prije više od godina dana kupili kod babywagenshop=babyvonland.at (certificated from Stokke) i preuzimali osobno, jer tada još nije bilo mogućnosti šaljenja u Hrvatsku zbog carine, pa me je molila ako možem onda ić zbog toga sa njima. Dunćan je jako velik, i imaju sva kolica, tako da to sigurno nije istina Ivek. Provjeri najprije kod njih. I cijene kao već ponekad provjeravam su malo jeftinije ili slićne kao kod nas, ako nije nešto u akciji.