Da, nama je Dinara u dugoročnom planu, ali ne znam kad i kako je realizirati, baš iz razloga koje si već navela. Ja sam bila ondje jednom, s planinarskom školom, i to mi je bio jedan od najnapornijih izleta uopće (ne samo do tada, nego i kasnije, kad sam već stekla više iskustva). Doduše, mi smo od Glavaša, tada jedinim mogućim putem, a u međuvremenu su sredili onaj dom na Brezovcu, čini mi se da je uspon s te strane nešto ugodniji? Ili mi se samo tako čini gledajući kartu i tuđe fotke