I mi se napokon odlučili za "šetnju" po planinama. U subotu smo obišli Paklenicu, popeli se sve do Manite peći (čudo jedno, nisam ni sanjala da gore postoji takva lijepa i velika špilja). Danas me rasturaju kukovi, a mislila sam da sam u formi
Sljedeći vikend planiramo na Risnjak. Jel teže ili lakše, tko zna?