-
Na starteru mi se uhvatila korica, više okolo, na zidu posude, nego na površini. Na površini je pokoji mjehurić.
Pokrivam ga kuhinjskom krpom.
Je li zato ima koricu?
Inače, recept za starter sam našla negdje na netu, po tom receptu, prvi hljeb se može mijesiti nakon petog dana.
Tako sam i uradila, eno stoji isti od sinoć 
Sjetila sam se da ima tema i ovdje, i tek vidim da ste svoj starter dohranjivale petnaest dana.
Danas ćemo vjerojatno jesti neku pogaču od kiselog tijesta.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma