Citiraj Mia1122 prvotno napisa Vidi poruku
Žene
Koliko ste se I da li testirale prije bete? Meni je danas 6 dan od transfera blastice, pa me zanimaju vasa iskustva.
Nekome već i 6 dan test pokaže pozitivno.
Možeš sutra napraviti test, to je već 7 dnt a 12 dan od ovulacije/punkcije/oplodnje.
10 dan sasvim ok da beta pokaže. Sretno