necemo u hrenovke
ono o iskrenosti se odnosilo na pisane poruke lasade na svim topicima, ne (samo) na onaj gore. ni ja gore navedeno ne smatram najzdravijom ishranom - ja, osobno. ali ona kao majka sigurno bira ono najbolje sto je njoj dostupno.

KayaR, za mene ne pretjerujes. ja se isto jako trudim oko zdrave prehrane - ponekad se u tome izgubim,ali se vratim. bitno je da u datim okolnostima ucinimo najbolje sto mozemo i znamo