Citiraj jgrizan prvotno napisa Vidi poruku
Je li itko gledao predstavu Crnci u Zagrebu od Matka Knešaureka (valjda sam dobro napisala). Vidim da je lutkarska predstava (www.tantan-kutak.com/kazaliste.html), ali nikad čula niti za predstavu niti za glumca. Malo sam proguglala pa sam skužila da glumi još u maloj sceni i hnk, odnosno da radi sa Zijahom Sokolovićem ali za ovu predstavu nisam našla ništa.
Nisamo gledali točno ovu predstavu ali gledali smo Matka Knešaureka par puta u TAN TANu. Tada je imao predstave s lutkom koji se zove Bubi. Djeci je bio super jer je dosta komunicirao s njima, čak im je pri kraju predstave svima znao i imena. Ja više volim predstave s "pravim" glumcima ali mom sinu je Bubi bio zakon.