Pa nije preispitivanje lose, dapace. Nije da se ja uvijek slazem s tvojim stavovima, ali imam dojam da ti imas i ideju i stav, a to mi se u roditeljstvu cini puno bolje od nekriticke primjene bilo koje odgojne metode.
I skroz OT, ali moram komentirati zasto je tako vazno naglasiti da dijete nije u zivotu drzalo bocicu. Zato sto zivimo u kulturi bocice. Kad ja kazem da je moje prvo dijete imalo bočicu i da upravo zbog toga sva ostala nisu, niti će, onda je to kao vise ok od neke zene koja ima jedno dijete za koje kaze da nije nikad imalo bocicu niti ce. Zanimljivo.





Odgovori s citatom