Citiraj J&D prvotno napisa Vidi poruku
Mjihov tekuci jogurt je savrsen.... Po meni nazalost takvog nema niti jedna nasa firma... Gust, ne talozi se... Savrsen!!!
i, nažalost, prekidaju suradnju s njima
a meni je to najbolji jogurt koji sam ikada jela