J&D prvotno napisa Mjihov tekuci jogurt je savrsen.... Po meni nazalost takvog nema niti jedna nasa firma... Gust, ne talozi se... Savrsen!!! i, nažalost, prekidaju suradnju s njima a meni je to najbolji jogurt koji sam ikada jela
Pravila foruma