ja sam otvorila sezonu
napravila sam džem od jagoda s bazgom
jako mi je fin
Bravo!
Ja se bojim da ću ove godine propustiti jagode, šmrc... Preuređujemo kuhinju, pa nemam gdje ni kako pripremati zimnicu. Nema veze, na gruntu su mi se kupine raspametile, bit će ih punooo, ribizli isto, pa ćemo nadoknaditi kad kuhinja bude u funkciji.