Ma tako sam nekako i mislila. Iako mi je to uvijek malo mutna zona, onako, imam dojam da kad crtež ne tumači netko jako stručan, da se tu svašta može nadrobit. A možda i nisam u pravu, možda su tu stvari jednostavne.