-
Vertex, interesantno je ovo za Ameriku. Jedino ne znam da li se to prvenstveno odnosi na višu klasu u financijskom smislu.
Ovdje je tako ( izuzimam tu situacije jako bogatih ljudi, koji imaju razne bračne ugovore, odnosno obje strane mogu angažirati sposobne i skupe odvjetnike) da osim što naravno djeca dobijaju alimentaciju, bračni partner koji ne radi, ima pravo na alimentaciju, samo do djetetove treće godine.
U svim statistikama stanovništva, koje po dohotku po glavi spadaju u najsiromašniji sloj, ili onaj koji je na granici siromaštva, samohrane majke su uvjerljivo najzastupljenije. Detaljno gledajući pogotovo one bez obrazovanja i / ili bez ikakvog radnog iskustva.
Naravno, da postoji susjeda pera bez mature i dana rada u sretnom braku sa uspješnim nogometašem / poduzetnikom ili što već, ali ja pričam o statistikama, a ne o susjedama, ili žutom tisku.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma