Cure pozz
Meni su u nedelju vraćene dvije blastice i sinoć sam već imala smedi iscjedak bilo ga je malo na papiru al svejedno zar nije još rano da dobim mengu sad sam totalno u bedu, dal se to kome dogodilo da odma nakon 2 dana prokrvari
Cure pozz
Meni su u nedelju vraćene dvije blastice i sinoć sam već imala smedi iscjedak bilo ga je malo na papiru al svejedno zar nije još rano da dobim mengu sad sam totalno u bedu, dal se to kome dogodilo da odma nakon 2 dana prokrvari
kik@, vibram da je to implantacija ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!! Vještica sigurno nije, a taman se sada bebice ugnježđuju! Sretno!!!!
Joj neznam strah me prije par godina sam isto nakon što su mi blastice vraćene nakon dva dana prokrvarila al je bila baš svježa crvena krv pa se bojim da će mi se
to ponovo desiti![]()
Joj neznam strah me sad sam se zaljepila za krevet i ne mrdam
Evo i mene konačno,svim curama želim puno sreće,a najviše zahvaljujem fati hanumici što je s nama nesebično podijelila svoje iskustvo. Nakon malo manje od 3 mjeseca njenog tretmana danas sam bila na transferu i vraćene su 3 morule što je za mene ravno znanstvenoj fantastici(prošli put jedna 4st.) Beta mi je 9.7. Držimo fige!
Kik@,meni se desilo isto ali 4 dpt blastica,rano u jutro,smedjkasti iscjedak koji je trajao 8 dana,a 5 i 6 dan bilo je malo i krvi,umirala sam od straha i mislila da je menga jer sam imala i sve ostale popratne simptome ali ispostavilo se da je bila implatacija sto i tebi od srca zelim![]()
Kik@ shvaćam da se bojiš. Pogotovo jer si imala iskustvo koje... Možda je i tada bila implantacija, samo...
Implancija je, vibraj tako. Opusti se i ne misli uopće na sve to (znam iz iskustva koliko je to teško provesti u djelo). Nekako kada sam se usmjerila da ne mislim toliko na sve to, sam počela manje misliti, i dalje bila vrlooo oprezna, puno ležala.
Držim palčeve od srca! SVIMA PALČEVI krost![]()
Evo malo štiva da pratimo što nam se događa. Sori ak je netko već ovo objavio, ali nema u nedavnijim postovima, a od viška glava ne boli.
this is what happens in a 3dt :
1dpt ..embryo is growing and developing
2dpt... Embryo is now a blastocyst
3dpt....Blastocyst hatches out of shell on this day
4dpt.. Blastocyst attaches to a site on the uterine lining
5dpt.. Implantation begins,as the blastocyst begins to bury in the lining
6dpt.. Implantation process continues and morula buries deeper in the lining
7dpt.. Morula is completely inmplanted in the lining and has placenta cells &
fetal cells
8dpt...Placenta cells begin to secret HCG in the blood
9dpt...More HCG is produced as fetus develops
10dpt...More HCG is produced as fetus develops
11dpt...HCG levels are now high enough to be immediately detected on HPT
This is what happens in a 5dt:
-1dpt ..embryo is growing and developing
0dpt... Embryo is now a blastocyst
1dpt....Blastocyst hatches out of shell on this day
2dpt.. Blastocyst attaches to a site on the uterine lining
3dpt.. Implantation begins,as the blastocyst begins to bury in the lining
4dpt.. Implantation process continues and morula buries deeper in the lining
5dpt.. Morula is completely inmplanted in the lining and has placenta cells & fetal cells
6dpt...Placenta cells begin to secret HCG in the blood
7dpt...More HCG is produced as fetus develops
8dpt...More HCG is produced as fetus develops
9dpt...HCG levels are now high enough to be immediately detected on HPT
Posljednje uređivanje od Sadie : 28.06.2014. at 17:47
Ja sam u 7dpt, pa se nadam da mi se povećava razina hcg-a.![]()
Danas, 5dp mi je bio transfer..dobili smo dvije blastociste u ranoj fazi..kakva su vasa iskustva s tim..jel ima sanse da se one dalje razviju
Ledamo, sretno!!!! Jedna blastica u mom trbuhu broji 19tt![]()
Hvala ti ljubilicacestitam na srcu junackom
Jucer sam bila jako razocarana, jer sam mislila da su mi sanse male..ali pravila nema, tako da ne gubim nadu. Jucer sam odradila svoju zadnju akupunkturu, od koje sam spavala kao bebicapijem mjesavinu kineskih trava koje pripomazu da se mrvice ugnijezde.
U ovoj klinici je takva praksa da vec sutra moram ponovno kod doktora na ultrazvuk i vadjenje krvi, da bi vidjeli endometrij, hormone, te ukoliko je potrebno pripomoci sa lijekovima.11.7 je vadjenje bete![]()
danas 2dpt vracen 1 osmostanični zametak, stalno probadanje osjetim, imam osjećaj da mi gori maternica i ima sukrvice u nosu, kada se to dešava mislim da se razvija, a kada se ništa ne dešava pitam se što me sada ništa ne probada hahahah, kada ovo završi biću luda 100% hihihi
Ljubilice i zuzy hvala...
Zuzy nadam se da je ovaj dobitni
Ljubilice cuvaj svoju mrvu
Ja iskreno neznam kako se ponasati...danas je 1 dnt..lagano po kuci secem,pa lezom,pa malo sjedim..ludilo
Lady555, Mary123 drzim vam fige...nadam se da cemo se uskoro zajedno veseliti betamapuno strpljenja do tad
![]()
Cure meni je danas 4 dnt i ne osjecam nikakvu razliku u utorak me je boljelo ko da cu dobit m i sad dalje nista. Dal to znaci da se nece primit ili? Malo me srah.
hvala navijam za sve cure da nam bude puno velikih beta![]()
Ledy555 kad moras vedit betu? Ja tek 16.7. Kako provodis vrijeme?
ja trebam betu vaditi 14.7. ali mislim da je vikend pa cu mozda ranije, vrijeme provodim tako sto gledam filmove, čitam knjige, pišem magistarski ne znam ni ja šta nisam više probala raditi i opet razmišljam hoće li se primi ili ne hihihihih, zar ti antony34 ne bi trebala malo ranije vaditi betu, meni je transfer bio 1.7. tebi je ranije jel ???kako ti izdržavaš s pritiskom???![]()
Da prijavim, u utorak vadila betu i opet 0.
Ali nista, idemo u 10 mj. u nove pobjede.
Jel mi možete reći koliko vam je trebalo da procurite nakon prestanka uzimanja utrića? U prošlom postupku sam dobila menstruaciju bez obzira na njih, ali ovaj put nista. Zadnji put sam utrogestane popila u utorak prije bete i jos uvijek nema nikakve naznake da bi mogla dobiti. Jel bi trebala biti zabrinuta?
Lady555 transfer je bio 30 6 rekao je mpo da vadim betu 16 7 neznam zasto al uvjek tak dugo cekam. Pa evo odem u grad na kavu pa malo u setnju. Gledam crtice da toliko ne mislim na to. Al me svejedno strah dal ce uspjeti. Dragi kad dode s posla me stalno s necim zaokupi. Al jos treba izdrzati 10 dana.
Anci272 ja sam dobila tri dana poslje uzimanja utrogestana. U principu ti ide do sest dana poslje uzimanja bi trebala dobiti.
U starom centru sam oba puta morala cekati 2 tjedna na vadjenje bete, tako da mi je ovaj put bas olaksanje sto sam vec deveti dan nakon transfera narucena na vadjenje krvi i ultrazvuk.
I danas sam bila tamo, doktor je jako zadovoljan sa svim. Prokrvavljenost maternice je odlicna kao i endometrij. Jajnici su mi jos povecani pa se i dalje moram malo pripaziti. Naravno, on mi pokusavao uliti nadu, medjutim danas mi je bas neki pesimistican dan, tako da mu nije bas upalilo![]()
Ledamo danas si isto bila na UZV? zanimljiva praksa, kod nas to nitko ne radi...
15-i dan od punkcije raditi UZV ne znam koliko ima smisla, ako i beta potvrdi trudnocu, na UZV nije moguce vidjeti nista.
Danas 2 dnt...ama bas nista neznam..osjecam se super..al u glavi mi se vrti da ni ovaj put nista...neznam.
Moze biti da i nece raditi ultrazvuk, mozda sam ja nesto pogresno razumjela. I ovdje su rijetki centri koji rade ultrazvuk poslije transfera, tako da je i meni ovo novo bilo.
Uglavnom to rade da bi vidjeli kakva je sluznica, maternica, jesu li jajnici aktivni..meni je receno na osnovu svega toga, da mi nije potrebno spricati Brevactid.
danas 5 dnt, do jucer je bilo raznih probaadanja sa svih strana, a sada nista jedino me grudi bole puno, je li to od utrogestana???
Lady mene prsa ne bole al me danas jajnici i maternica rasturaju. Mene su prvi put bolela prsa i to tako da ih nisam smjela dirati.
Mene isto grudi bole, al pretpostavljam da je od lutinusa. Inace se osjecam dobro, malo me ledja bole i imam osjecaj da gorim iznutra. Mrzim samu sebe jer vec nekako mslim da ni ovaj put nije uspjelood sutra ponovno radim, pa cu nadam se malo pobjeci od crnih misli.
ledamo blago tebi pa možeš nekako misli odvratiti, ja sam danas stvarno super, jučer sam bila toliko teška i troma da sam jedva hodala, ludo je ovo stanje, ledamo kada ti trebaš betu vaditi, antony34, mary123, nadam se da ćemo se zajedno veseliti![]()
I ja se slazem s tobom lady ja sam doma vec dva tj i dosta mi je ljencarenja i ja bi nesto radila. Daj mi reci lady dali smijem peglati sad? To mi je jako ljepo raditi da se malo nekako zabavim
U petak vadim betu..nadam se da cemo uskoro napraviti tulum na forumu![]()
Ledamo sretno i nadam se da ce biti vvveeeelllliiikkaaaaa beta!![]()
antony34 ja ti nemam pojma šta se smije raditi, meni je prvi postupak tako da nšta ne znam, ja bi isto rado peglala, nakupilo se veša za peglanje kao u priči...
Meni je 4 al su neke cure rekle da se nesmije a neke da se smije. Zato pitam. I meni se nakupilo. Ledamo mozda ti znas dal se smije peglati? Ja mislim da mi sad vec nebi skodilo proslo je tjedan dana od transfera
Ne bih ti znala reci nista sto se peglanja tice, al ne mislim da to moze ista stetiti. Inace sam misljenja da od mirovanja nema nista. Doktor mi je isto sad savjetovao da izbjegavam sport, nagle pokrete, dizanje teskih stvari..toga se pridrzavam, sve ostalo normalno radim. Samo eto mi peglanje nije doslo na red, vjerojatno jer mi nije bas omiljeno![]()