Belica i Maja23, jako mi je žao što ste se pridružile ovoj grupi![]()
...držite se kako znate, a jednom će i vama vaši anđeli poslati utjehu...evo vidite moj potpis, koji sam trnoviti put prošla do rođenja žive i zdrave bebe, koliko IBF postupaka, izgubljenih trudnoća...i evo sada kada moj F. ima 7 mjeseci, nama su naši anđeli opet velikim čudom poslali bracu ili seku
![]()




