Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
Belica i Maja23, jako mi je žao što ste se pridružile ovoj grupi ...držite se kako znate, a jednom će i vama vaši anđeli poslati utjehu...evo vidite moj potpis, koji sam trnoviti put prošla do rođenja žive i zdrave bebe, koliko IBF postupaka, izgubljenih trudnoća...i evo sada kada moj F. ima 7 mjeseci, nama su naši anđeli opet velikim čudom poslali bracu ili seku
ma draga je li ovo moguce????
Presretna sam zbog vas.ovo je stvarno cudo.
cuvaj mi se i sretno dalje.