-
Prije mjesec dana sam kupila 10 kg krumpira preko finoteke. Stajao mi je u spajzi i nakon dva tjedna poceo klijati. Ne malo, nego bas dosta, po 5-6 izdanaka po krumpiru. I tad sam se zamislila... kad sam zadnji put vidjela krumpir iz ducana da klija? Ne sjecam se, obicno ako dugo stoji samo istruli... pitajboga cime taj krumpir tretiraju da ne klija...
nije samo sto proizvodjac radi, nego i svi ostali u lancu dok ne dodje na police ducana.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma