Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
ova je prešla prek ruba
s toxoplazmozom
nemre tvrditi
ali je prije oboljenja ipak popustila i kupila sir na placu
mačku nema
Preboljela sam toxoplazmozu, a imam macku i psa. Vidis da zivim na rubu. I salatu od kupusa jedem. O kobasicama
( domacim ) da ne pricam. Nadam se da ih ekipa koja ih poklanja ( mito !) testira na parazite.