Nemoj se ljutiti, ljudi su različiti. Te cure te jednostavno ne razumiju.
Ja, na primjer, ne razumijem njih. Mislim da žena koja tvrdi da je sve, baš sve što želi pronašla u jednom muškarcu laže. Ili živi lažući sebe iz dana u dan.
A, opet, možda sam u zabludi i pojma nemam koliko su one sretne. Ja ne znam kako ispuniti sve svoje fantazije samo s jednim likom.
I, da, flertam.
S barbom koji prodaje povrće na placu.
S poštarom.
Najjradije s penzićima, jednom mi je jedan susjed (sada već pokojni) rekao da sam lijepa kao što je bila njegova žena dok su bili mladi. To mi je bilo super, odmah sam se pohvalila MM-u.
Ponekad i on meni priča što radi, on je od onih muškaraca koji se bolje razumiju sa ženama i redovito dijeli komplimente i čokoladice, a ponekad i zagrljaje na radnom mjestu.
I smatram to benignim, kada bih saznala da me vara iskreno bih se šokirala, nikada nisam posumljala da bi to mogao napraviti. Vjerujem da i on razmišlja isto.