Citiraj lola3 prvotno napisa Vidi poruku
meni su u 32. za dečka od 2200 grama rekli da je to jako puno. kažu, dva tjedna veće mjere. tebi ništa?
ne, iako su me sa 29tj kad je imao 1400gr slali za OGTT - al nalaz je ok. I da, jednostavno mi je teško za povjerovat
da je u ta tri tjedna dobio kilu i dvjesto !! i još sjedi na zadak...i nitko nije ništa komentirao sad (SD),al su me naručili opet
za 2 tj... što su tebi rekli, jesi vadila OGTT?