onda je to stvarno veliki bebac! ...neka, i ne trebaju svi biti sitni kao moji.ja ovaj put zelim roditi bebu od 3 kile!!!...valjda ce mi uspjeti.
onda je to stvarno veliki bebac! ...neka, i ne trebaju svi biti sitni kao moji.ja ovaj put zelim roditi bebu od 3 kile!!!...valjda ce mi uspjeti.