Ne može se baš tako odokativno preporučiti instrument koji najbolje leži (najčešće to završi na tome da među neodlučnima gudači pokupe dobre sluhiste, a deficitarni instrumenti sami traže i mame kandidate. Za puhače je ključno da djeca imaju friško izrasle prednje trajne zubiće. Za klavir je poželjno već imati instrument ili se nekako usmeno obavezati na kupnju.
Podsjećam da su za školu V. Lisinskog prijave još samo sutra, a audicija prekosutra (i da nečujno prišapnem da je osigurano iznimno puno mjesta za klaviriste, ove se godine tako sa satnicama poklopilo).




. Za puhače je ključno da djeca imaju friško izrasle prednje trajne zubiće. Za klavir je poželjno već imati instrument ili se nekako usmeno obavezati na kupnju.
Odgovori s citatom

