skulirana, tako smo i mi na plaži
moji ranoranioci se bude oko 6, pa taman dok mi popijemo kavu i doručkujemo oko 8 smo na plaži, uglavnom do 11
popodne idemo oko 16, jer smo na moru tek oko 10.8., pa je i u 16 sasvim ok
skulirana, tako smo i mi na plaži
moji ranoranioci se bude oko 6, pa taman dok mi popijemo kavu i doručkujemo oko 8 smo na plaži, uglavnom do 11
popodne idemo oko 16, jer smo na moru tek oko 10.8., pa je i u 16 sasvim ok
a istina,u kolovozu već skrati dan,ali zato je sad lipanj zakon,moš do 20h00 bit na plaži....![]()
Danas, nakon roštilja i kolača pilates extreme i 10 min abs.
Baš mi je dobar ovaj 21day fix extreme.
Ekstremna je. Ne posustaje, nema laganih uvoda, nema levela.
Kupačice, zavidim vam! Iako nisam planirala na more za dva tjedna, bude li ovako vruće, mislim da ću ipak ići.
Dakle, jučer me koljeno toliko boljelo da mi je MM na posao donio steznik da mogu hodati bez šepanja, a danas ništa![]()
Otrčala oko 5 km za 32 minute (endomondo opet zakazao) i zasad je ok, vidjet ću kako će sutra biti. Puls je nizak, sparina mi uopće ne smeta i baš se dobro osjećam (strah me reći naglas da sam počela spavati).
Uglavnom, odlučila sam otići sportskom ortopedu u sportsku ambulantu na Šalatu sa svim nalazima reumatologa i RTG koljena čim ga dobijem, pa da čujem što mi je pametno raditi kratkoročno i dugoročno.
Hvala skulirana na receptu - izgleda primamljivo! Onaj od Danči s cvjetačom nam je prefin. Na svoju sreću izbrisala sam si fb, a kako u zadnje vrijeme samo mm kuha i ne pratim recepte. :razmažena:
Ginger, baš si me nasmijala. Nisam znala da se i aktivnosti s muževima prijavljuju kao cardio.![]()
Joj, kako vi uspijete vjezbati dok ste negdje na putu?
Ja nema sanse
Mislim, mm i ja se niti ne najedemo u miru, a ne znam di da nadjem vremena za vjezbanje
Evo nas u dvije sobe, niti ima mjesta, niti to mogu tehnicki izvesti
Dok uspavam malu i velike su gotove u drugoj sobi, kako cu onda skakutati?
Ginger, pa na plazi, igralistu...
treba ti 2m kvadratna.
Za utege sluze kamencuge sa plaze. Znas one kojima podboltaju suncobrane.
sve im kamenje razmjestim navecer![]()
I bravo za cardio. To je najbolja vrsta cardia.![]()
zhang, u termama smo, nema kamenja, a danas ni mjesta
a i ja sam ti sramezljiva, nema sanse da cu vjezbati dok me netko gleda
i jos tri cudovista trce oko mene, a najmanja mlati drugu djecu i uzima tudje stvari
aj, palci, pobogu, ne znam zasto, vidis da zadnjih dana zabusavam totalno
a znala sam da ce tako biti kad krenemo s izletima...zato cu u kampu trcati (nadam se)
aaaa,nemojte da vam ja pričam kako mi je bilo prije 7god kad sam ostala bez "cardia" na 6mj....![]()
Vikki, jesi luda
Ginger, samo ti kardijaj, to je bas lijepo i zdravo i zabavno :D
Ja sam ljetos vjezbala na terasi i na plazi, ali rano ujutro. Nakon trcanja. Na terasi sam radila cucnjeve, burpije i razne varijante sklekova.
Danas super dan: ujutro beginner strenght koji je skroz ok i s 5 kg utega se lijepo uznojis.
Poslije Sljeme 12 km :D
Djeca bila pola ok, pola piz...naizmjenice.
Poslije sam spavala kao klada. Procitala knjigu. Spremila s mm balkon. Rolala.
Bas kul.
Onda se sjetila da moram nesto napraviti za posaopa sam to do ponoci pisala.
Odoh sad zasluzeno leci.
ja sam jucer vegetirala, doslovno.
niski tlak mi nikako nije doprinjeo.
danas cu vidjeti.
ako ovako nastavi mislim da cu ostaviti se ludjackog programa i uzeti nesto pitomije.
jutro!
svaka časti svim upornima
ja jedva čekam kad ću moći prestati nadgledati tornarda svaku budnu sekundu
do tada mogu samo ove kratke, prvo sam mislila 15 minuta, pa ni to ne ide, do 10 max
svaka cast vrijednima!
ja sam se jutros probudila sa uzasnom glavoboljom a i tlak mi je u banani. nocas je bilo uzasno vruce, nisam se
ni pokrila a spavam u potkosulji i gacicama. vjerojatno ne pomaze i sto sam zadnji put jela jucer oko 5 :/
užasno je vruće!
ja sam tako iscrpljena ovim dječjim boleščugama, i mene malo drži, danas bih trebala bit na radiju a glas mi je koma
jučer sam dan počela aktivno, a dok je došlo podne skoro sam na nogama zaspala, a mala nikako da zaspe
u nekom trenutku sam uvalila lazanje u pećnicu, ostavila malu mužu i skupila se u krevet na cca sat vremena, to me spasilo
bole me gluteusi od jučerašnjeg vježbanja, i ukočena su mi ramena od nosanja male. o cardiu s mužem trenutno mogu samo sanjati
Mene ne boli glava, ali mi otpada dupe! Dal od sljemena, dal on neke zuzine, pojma nemam.
Jutros sam imala opet malo vremena... No povecala sam tezinu za deadlift- radila sam s 20 kg pa ce me dupe jos malo boljeti.
Jutros, dakle, 5 rundi:
10 swings
10 deadlift
10 sklekova
Očistila kuću, odvježbala BFMB i sad mogu![]()
Hi, curke.
Moj program za guzu i noge je svaki drugi dan, tako da se preostale dane krpam. Jos cuvam rame, ali je sve bolje i radila sam jucer i cucnjeve i deadlift s postenim utezima (10 kg po ruci) ali jos uvijek ne radim upper body.
Danas sam nasla ovu koku na netu: sylwia wiesenberg i na youtubeu njezin trening:
https://www.youtube.com/watch?v=08XCNqq2Ohg
Ergo, pomela me, bas sam se namucila. I potrosila 450 kcal - jako puno za mene.
Govori iritantno, ali je trening stvarno odican.
započela četvrti tjedan insanitya i bućnula se u toplom moru, navečer ću još hip hop abs
stvarno je užasno sparno, preznojili smo se sinoć dok smo spavali
Anci, kako si radila s 20kg? Bucice?
Ja sam odradila danasnji petominutni i ss #5
Popravio mi se side plank leg lift! Al strahovito je tesko vjezbat po ovoj vrucini, sta ce tek biti kad pravo ljeto dodje
Posljednje uređivanje od betty blue : 05.06.2015. at 17:57
Betty, s dvije girje. 8 i 12. Ali radila sam 5/5 i mijenjala tezinu.
Nek palci provjeri jel se smije tako :D
To smo danci i ja skupa zakljucile da bi moglo tako!
Cure moje evo me s reportom.
nije me bilo jer mi je muz jos hospitaliziran.sumnjali su na najgore zbog ekstremno visokog markera al izgleda da se radi u upali izazvanoj zucnim kamencima koji su ogromni.
U cijeloj situaciji sam se dosta dobro drzala iako je bilo iscrpljujuce bit rastrzan izmedju djece, bolnice i posla.sad mi je lakse kad znam da nije najgore iako i dalje letam na sve strane.
HVALA VAM PUNO NA PODRSCI.
puno mi je to znacilo pogotovo u onim danima kad smo mislili da je tumor.ne volim se ni sjetit.
Uglavnom nekako sam se uspijevala organizirat da trcim jer nisam mogla ici na grupni.djeca su mi premala da ostaju sama doma.
u svakojako cudno doba sam prakticirala.
Jucer sam bila sa svojima i djecom na Gorscici (Sljeme od strane Dubrave) pa sam to iskoristila za trcanje po brdima.vikki sjetila sam te se.imala si jako dobar pace s obzirom na uspone.ja sam trcala 5:43 po ravnome.
Danas pauza.sutra opet moram nesto carobirat.
Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.06.2015. at 18:53
Lili, neopisivo mi je drago da nije ono najgore.stalno sam virkala na forum da vidim kakva je situacija. meni su markeri uvijek povišeni, a prošle godine nakon torzije jajnika kad sam uzimala jake analgetike su bili toliko visoki da su se i doktori bili prepali. čak su mi htjeli odogoditi operaciju, ali su na kraju vrijednosti ipak dosta pale pa sam operirana i sve je prošlo ok. isto imam godinama žučne kamence, ali nikako da to riješim. dugo već nisam imala napad pa se pravim blesava. :/
baš se razmišljam da li da odem večeras do teretane ili ne. sparno je pa sam sva fjakasta. ali sutra imam jedan pir pa neću moći, a sigurno ću malo više popiti i pojesti pa bi bilo bolje da bar večeras odvježbam. sinoć sam imala pauzu jer smo bili s ekipom vani. ovo lijepo vrijeme mi kvari koncepciju jer ja najviše volim vježbati navečer, a sad su zaredala neka druženja i izlasci pa me to poremeti. probala sam vježbati ranije, ali nisam baš zadovoljna. teretana je onda krcata, na neke sprave se čeka dosta dugo da dođeš na red i općenito mi ta atmosfera ne paše. da bar mogu vježbati doma ko vi bila bi najsretnija. probala sam više puta, no ne ide.
Lili, super za dobre vijesti i da nije ono najgore!
Lili, super!
Danas: 5,6km, 37 min.
U čemu trčite ljeti?
Lili, odlične vijesti!
Anči, izvor je s Pavelom. Tko sam ja da im kvarim romantični početak vikenda. Pitam za koji dan.![]()
Javljm da nisam odustaladanas prvi dan Jilke 30d l2 ... Laksi mi je od prvog, ali moram priznat da mi je malo mokrace pobeglo
![]()
Lili, super vijesti, tako mi je drago!
Maruska, trcim u onim hlacicama sa sportsshoesa i dri fit majici bez rukava ili topu (samo na moru u sezoni, sram me u tom po maksimiru u ovim godinama).
Veceras lower, cucnjevi, iskoraci, pistolsi...
vikki treba te po turu,sram te pokazat trbušnjake zbog godina a trebašbitponosnazbogtoga.
Hvala cure.Bodulice nemojse zezat s tim kamencima, meni je mužu marker gušterače bio 2900 a normalna vrijednost do 30.Premrli smo.
Fala ti Bože sad je to iza nas, u utorak imazahvat uopćoj-pročisti će mu žučni kanal a nekad kasniej će muraditpravu klasičnu operaciju jer su kamenci preveliki za laparo.
Izčarobirala sam trening sutra,moji će doći po klince a mama je rekla pod samo jednim uvjetom: da se odmorim i opustim- to meni znači trening, kupka u kadi, čitanje i odmaranje. Živjele mame!!!
bome sam izaslužila jer imam nažalost luđački tempo zadnja 2 tjedna zbog cijele situacije.
Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.06.2015. at 23:06
Lili, super vijest.
Calista, samo sitskaj kad god se sjetis, sto vise to bolje, popravit ce se to.
Koje sam ja imala super jutro.
Pas je pojeo g...o i onda sam ga bezkavična morala kupati u zoru. Onda je to i povratio. Baš je lijepo imati životinje.![]()
Htjela sam pohvaliti program kbella. Baš mi paše iako mi je nekako prekratko pa ubacim još nešto u tajnosti.
Baš si razmišljam da bih mogla s tobomIzmeđu bike i Sljeme.
A joh, ijepo ti je dan započeo...
Baš sam i pomislila kad mi je mm rekao da je Pavel u Vicenzi
A mi bili u Gardalandu pa me mm zezao da sam to namjerno dogovorila tako da ih ostavim i odem đir do Pavela
Prijavak: hodanje/jurcanje po paklenoj vrućini po Gardalandu, slijedeći dan još malo jurcanja i put nazad. Jutros 28km nekih 90% off road po rtu Kamenjak i okolici. Predobro! Kasnije ću još nešto tipa afterglow...
Moram smislit rutu za sutra
Lili drago mi je da je sve oki!
Calista, sve smo to prošle....ja imam dan danas problema ako radim jako skakutavo a ne odem na wc prije....
Cure evo mog prijavka za danas:
Zuzka tight abs workout 12 min
zwow 56 power cardio 8 min
body bomber 5 min
50 trbusnjaka s istodobnim podizanjem obje noge
plank 2 min
ja zadovoljna.
Danci uzivaj kod tebe uvijek neka avantura.
vani je pakleno jedva cekam moreeeeee....sad neka samo muzic potpuno ozdravi a akoBogda Dugi otok je nas u kolovozu![]()
Moj prijavak je peglanje. Imam hrpu vesa. Kada narastem, bit cu Anci i nikada mi se ves nece nagomilati.
odradila sam ja trening prije peglanja, da ne bi bilo zabune. Na terasi, u badicu, sa girjom. I jos sam se koju minutu suncala nakon toga.
jucer otrcanih cca 3km kroz sumu. Super je bilo.
Ja sam danas ovo, utezi i hiit: https://www.fitnessblender.com/video...o-legs-on-fire
I malo pilatesa nikad ne skodi: https://www.fitnessblender.com/video...es-barre-blend
Danci, super!
Ti ces afterglow, znaci, nisi skuzila zadacu tc tc tc!
Zhang, mrak trening!! Tako ja vjezbam na moru, kamen i badic
Ja sam jutros trcala, pa je mm isao u outlet roses nesto pogledati i nije nista kupio, a ja se vratila s kratkim hlacicama!
Kupila sam dvoje, maloj jedne jer je pocela trcati s tatom
Mada, ja mogu obuce sve troje. I njene pa cemo kombinirati
Poslije neplaniran bazen i bas sam se isplivala!
I za kraj, mala je pozeljela krug oko jaruna na rolama.
Sad sam krepana.
Stan je u kaosu jer samo landramo i ostavljamo krs iza sebe.
A finale lige prvaka jr upravo tako da je sve na meni da spremim :juhuuu:
Hahaha anci, Mm isto gleda, ja sam taman dosla s trke. 9 km. 45min. Bilo mi jako vruce. Mrzim ljetno trcanje.
lili baš mi je drago da je sve dobro ispalo na kraju
meni je malo teže vježbati otkad je počelo kupanje, prije sam ujutro vježbala a sad sam u to vrijeme na moru pa moram navečer, jedva se natjeram ali uspijem nekako, znači danas 23-i dan insanitya i plivanje (plivati mogu samo vikendom jer sam inače sama s djecom)
Lili![]()
bravo za sve vrijedne!
ja i dalje zabusavam
samo se fino hranim i trcim za djecom
[QUOTE=Ginger;2777927]Lili![]()
bravo za sve vrijedne!
ja i dalje zabusavam
samo se fino hranim i trcim za djecom[/QUOT
ginger pa i trcanje za djecom je fixicka aktivnost sta ne![]()
Jutros razgibavanje za cijelo tijelo:
30 mountain climbers
7 sklekova
10/10 backward lunge and kick
5 walking planks
10 dive bombers
10 reverse squats
Vec mi je vruce, nadam se uskocit u more danas i zavrsit poglavlje bolesne djece. Nismo dosad imali ovakav susret s upalom uha pa me sve strah vratit se u normalan zivot da se ne vrati :/
I moram jos napisat Anci da mi je fascinantna tvoja kolicina energije :smajlic koji pljeska:
Trcanje, pa hodanje po ducanima, pa plivanje, pa rolanje, i nakon toga spremanje kuce, svaka cast!
Nadam se da cu i ja bit takva nakon par godina vjezbanja
A liga prvaka, a zato su se sinoc neki ljudi derali... moj muz je postavljao plocice na nasoj terasi![]()
jutro
ja sam jučer samo fino jela
tang i Danči, ovih 30 mountain climbers, jel se ovih 30 odnosi na broj ili na sekunde?
kad je Danči tamo napisala to za vježbu, ja sam radila 30 sekundi, nisam brojala koliko ih napravim, ali pretpostavim da napravim više od 30
ili?
Rahela, ja brojim tapove nogom
Isto sam se pitala onda je li to 30 svakom nogom ili 30 sve skupa, ali sam se odlucila za 30 sve skupa
To mi je bilo cisto malo zagrijavanja
Inace mi je mala puno na rukama zadnjih dana i lijeva ruka me uzasno boli, na sto moji ukucani kazu "pa moras vjezbat", skoro sam ih opalila girjom na to
A svi drugi kad je uzmu nakon 10 minuta jaucu kako je teska, a ja ko beti3 u jednoj ruci ona, drugom rukom radim jer inace nista ne bih uspila
Rahela, podsjeti me kako brzo rastu ili tako nesto, please, i ja cu tebe![]()