Prije par dana sam pitala da li je potrebna potvrda od HZZO-a.Očito da svi barataju sa< različitim informacijama.
Nas su jučer u vrtiću na roditeljskom sastanku za novoupisane obavijestili da trebaju potvrde od HZZO-a, i za one koji su bili na zavodu za zapošljavanje u prošloj godini.
Što se tiče novih famoznih cijena, meni nije jasno tko je to dobio uplatnice po novom obračunu?
Cijene očito još nisu formirane s obzirom da se traže ovakve naknadne potvrde, a ja sam s onim pismom pod akontacija dobila za straije dijete uplatnicu na stari iznos, tj. 160 kn(tj 40% cijene).
Tko je tu lud?
A, zašto ih niste pitali na temelju čega traže potvrde s HZZOa i zavoda za zapošljavanje i gdje piše da je to potrebno. Nevjerojatno, treba potvrda s burze o isplaćenoj naknadi za nezaposlene, a ne treba potvrda o isplaćenoj dobiti. Kad je naš nezaposleni bogatiji od S. Jobsa.
Bože, vidiš li ovo?
imam ja veću plaću ove god, i to zato jer sam do 30. 11. prošle god radila za honorar od 800 kn preko računa i 1000 kn na ruke/mj, dok nisam 1. 12. prešla na puno radno vrijeme za plaću 3k. po Bandićevom modelu vrtić mi je do kraja ove god besplatan, na temelju tih prihoda, i mirovine mog tate koji živi s nama. Nadam se da mi neće opaliti nikakvu razliku nakon 1. 12. :/
Posljednje uređivanje od Tami25 : 08.09.2011. at 15:44