-
Sretan Uskrs svima koji slave.U mojoj kuci pisanice su ofarbane,moja djecica se veselila poklonima sto je zeko donio,a ja evo placem jer nas andjeo nas je napustio nedavno i nije u mom trbuhu uz nas.Pokusala sam se radovati s njima,ali tuga je velika i cini mi se nikad necu imati pravo na osmijeh i srecu dok sam ziva jer ovaj dio srca koji tuguje zauvijek ce biti obavijen tugom,pogotovo na ovakve dane.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma