Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
Nikako se nemoj na ovo pecati, ono "nek pojede štogod ali nek samo pojede". Čokolino je čisto smeće, prepuno šećera (mislim da je oko 40%!!) umjetnih vitamina boja itd. To niti jednom djetetu NE treba! To može biti samo kategorija deserta (koji fakat nikome na ovom svijetu ne treba a kamoli djeci u razvoju). Radije neka jede manje ali neka dobije vitamine, proteine i sve ostalo prirodno. Po meni je bitnija kvaliteta toga što će pojesti nego kvantitet. Neka jede hranu iz zemlje - ne iz kutije
O nemoj tako,čokolino je još uvijek na popisu zdrave prehrane u vrtićima,paštete i hrenovke isto.Sve ja to znam,sad čekamo prvu mrkvicu i krumpiriće što je baka posadila i ostalo povrćepa će mo vidjeti što će gospođica odabrati iz zemlje a što iz kutije.