Nikako se nemoj na ovo pecati, ono "nek pojede štogod ali nek samo pojede". Čokolino je čisto smeće, prepuno šećera (mislim da je oko 40%!!) umjetnih vitamina boja itd. To niti jednom djetetu NE treba! To može biti samo kategorija deserta (koji fakat nikome na ovom svijetu ne treba a kamoli djeci u razvoju). Radije neka jede manje ali neka dobije vitamine, proteine i sve ostalo prirodno. Po meni je bitnija kvaliteta toga što će pojesti nego kvantitet. Neka jede hranu iz zemlje - ne iz kutije
