Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2817

Tema: prekomjerna težina

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #11
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,714

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Baš tako.
    Luda sam više od same sebe i nesposobnosti da se pokrenem.

    Sličica:

    Dok je Smjehuljica preko praznika bila kod moje mame vježbala je čitanje (koje joj baš i ne ide), moja mama je zabrijala da dijete ne vidi dobro. Ja sam u roku pola sata zakazala okulistički pregled. Pregled je pokazao da je sve ok i ja sam počala brijati da treba logopeda. U roku pol dana sam skupila preporuke za logopeda i naručila ju.

    Sredinom prosinca dobila sam uputnicu za sebe za dermatologa. Poslala sam mail na centralno naručivanje prekjučer. Jer mi se počelo gaditi gledati rozi post-it na kojem piše da to moram napraviti.
    I sto bi se mi trebali sad diviti da dijete stavljas visoko na listu prioriteta ( cak i kad NE treba. Npr. ovaj logoped, dijete je zavrsilo prvo polugodiste prvog razreda, ocekivano je da jedva cita, a ne dobro. Osim ako nije napredno u citanju.) , a od sebe zadnju rupu na svirali i žrtvu?
    Da se razumijemo ja imam dvoje djece sa vrlo ozbiljnim poteskocama koje traju godinama, prosla sam s niima terapija i terapeuta ne znam im niti broj. O kucnom radu da ne govorimo. Ali imam previse godina da si mogu priustiti da budem zadanja rupa na svirali. Tijelo i um to vise ne mogu podnostiti.
    U jednom trenutku sam " zrtvovala" cak i vlastitu djecu , i njihove privatne skupe terapije da sebi platim nutricionistu i trenera.
    Moram reci da sam osobno imala puno bolje rezultate od njih i da je to stvarno dobro ulozen novac.
    Posljednje uređivanje od sirius : 17.01.2019. at 15:40

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •